„Ден на отворените врати“ организира РДГ за учениците от Лесотехническата гимназия

По повод предстоящата седмица на гората, експертите на Регионалната дирекция на горите се срещнаха със своите професионални наследници – учениците от Лесотехническата гимназия в Берковица обявиха от местната управа. Учениците имаха възможност да проследят всички дейности, които са в ресора на дирекцията, да говорят с различните експерти и да участват в реалните задачи за деня

Прочети повече...