„Ден на отворените врати“ организира РДГ за учениците от Лесотехническата гимназия
- 27.03.2018
По повод предстоящата седмица на гората, експертите на Регионалната дирекция на горите се срещнаха със своите професионални наследници – учениците от Лесотехническата гимназия в Берковица обявиха от местната управа. Учениците имаха възможност да проследят всички дейности, които са в ресора на дирекцията, да говорят с различните експерти и да участват в реалните задачи за деня
Прочети повече...













