В Берковица се проведе редовната месечна среща с кметове и кметски наместници на всички села в общината
- 30.03.2018
В Берковица преди заседание на Общинския съвет- кметът инж. Милчо Доцов проведе редовната месечна среща с кметове и кметски наместници на всички села в общината. На заседанието инж. Доцов отправи апел към кметовете и наместниците за предприемане на мерки относно зелените и биоразградими отпадъци. Кметът подчерта,че режимът на тяхното събиране и извозване е различен от
Прочети повече...













