Двама старци се повлякоха с AUDI на бул. „Панония“

Единият на 73 години е със средна телесна повреда, съобщават от ОДМВР-Видин. Инцидентът става на 17-ти ноември малко след 13 часа, когато при потегляне от място лек автомобил „Ауди”, управляван от В.Е./62г./ завлича чрез захваната връхна дреха от задната лява врата на колата слезлия преди това 73-годишен пътник, допълват от пресцентъра на полицията. Мъжът паднал

Прочети повече...