Вандал изпотроши колата на гражданин във Вършец

Вчера в РУ Вършец е подаден сигнал от гражданин за счупени фарове и стопове на автомобил в курортния град обявиха от МВР. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група. При извършения оглед е установено, че в последните два дни неизвестен е счупил двата фара и двата стопа на лек автомобил със софийска регистрация, собственост на

Прочети повече...