Над 200 състезатели от страната взеха участие в турнира “Атлетите на Враца”(Снимки)

Състезателите на клубове от Враца и страната взеха участие в третото издание на турнира “Атлетите на Враца”, съобщиха от пресцентъра н местната администрация. Турнирът се проведе на 10 октомври, в лекоатлетическата писта, като участниците се съревноваваха в 8 дисциплини, включващи: бягане с препятствия, скок дължина, гладко бягане, щафета на родители с деца, както и бягане

Прочети повече...