От 31 май се допуска присъственото обучение на всички ученици

От 31 май се разрешава присъственият учебен процес на всички ученици. Това гласи заповед на министъра на здравеопазването издадена на 18 май 2021г. От същата дата се допуска и провеждането в присъствена среда на групови извънкласни дейности и занимания, дейности по интереси, занимални и други, организирани в училищна и извънучилищна среда. С цялата заповед можете

Прочети повече...

Учениците от 6-и и 11-и клас от днес минаха на присъствено обучение

От днес учениците от 6-и и 11-и клас в цялата страна, които учиха най-дълго в онлайн среда, се връщат в училищата. Шестокласниците и единайсетокласните се връщат към присъствено обучение седмица по-рано от планираното – на 10 вместо на 17 май, припомня БНР. Съгласно заповед на здравния министър в оставка в клас те ще останат поне

Прочети повече...