Поставиха под карантина цял клас от училище във Вършец
- 14.05.2021
За 13.05.2021 г. на територията на област Монтана има 16 установени нови случаи на COVID-19 инфекция и 4 починали лица, съобщиха от РЗИ-Монтана. Във връзка с положителен резултат за COVID-19 инфекция на лице от персонала в Средно училище „Иван Вазов“ – гр. Вършец под карантина са поставени 20 деца. Към 14.05.2021 г. общо 431 лица
Прочети повече...













