Борисов разбира хората с увреждания
- 11.04.2018
Разбирам болката на хората с увреждания. Ние сме техни съюзници. Ни най- малко не сме мислили на някого да навредим. Не може да продължават корупционните схеми. Това каза премиерът Борисов в Министерски съвет по повод протеста на хората с увреждания. В системата на ТЕЛК са 1,7 млрд. лв. за това трябва да се спре корупцията
Прочети повече...













