Област Монтана влезе в червената зона по заболеваемост от Covid-19
- 27.10.2020
Област Монтана вече е в червената зона по брой заболеваемост от COVID-19, съобщиха от Регионалната здравна инспекция. Заболеваемостта е региона е достигнала 185 на 100 000 души, предава Монтана24. В областна администрация днес се очаква да бъдат взети и въведени по-строги мерки с цел ограничаване на заболеваемостта. Спират се плановите операции и прием в болниците.
Прочети повече...













