Хванаха шофъор с отнета книжка в село Шипот

В село Шипот 45-годишен местен жител шофирал в срок на изтърпяване на принудителна административна мярка за временно отнемане на свидетелство за управление на МПС. Проверката извършили пътни полицаи, по случая в РУ- Белоградчик е образувано бързо производство, съобщават от пресцентъра на МВР- Видин.

Прочети повече...