Шофьор избяга от полицията и изостави автомобила си

На 11.02.2021г., в 16.05ч. в гр.Оряхово полицейски патрул подал сигнал за спиране на лек автомобил. Водачът не се подчинил на разпореждането и продължил движението си, а малко по-късно изоставил автомобила и избягал, информират от полицаята. Установено е, че колата е управлявана от 26-годишен мъж от село Лесковец, лишен от правоуправление на МПС. Работата по случая

Прочети повече...