Отпуснаха 1,5 млн. лева за отстраняване на щети по републиканската пътна мрежа във Видин и още 11 града
- 03.02.2021
В хода на заседанието на правителството днес по бюджета на Министерството на регионалното развитие и благоустройството за Агенция „Пътна инфраструктура“ бяха отпуснати 1 500 000 лв. за отстраняване на щети по републиканската пътна мрежа в градовете Благоевград, Бургас, Велико Търново, Видин, Враца, Кърджали, Кюстендил, Монтана, Перник, Смолян, Стара Загора и София. А по бюджета на
Прочети повече...













