Родопска кметица направи саморъчно 10-метрова баница

10-метрова баница с късмети направи саморъчно кметицата на родопското село Давидково Севда Чолакова и почерпи малчугани, гости и жители на селото. И то не за първи път. „Първия път, когато реших да направя тази баница, беше на тържеството на площада. Много ми се искаше като домакиня на това село, така се чувствам аз, да почерпя

Прочети повече...