143 години от Освобождението на града отбеляза Исторически музей Белоградчик (Снимки)
- 26.02.2021
143 годишнината от Освобождението на Белоградчик отбеляза Исторически музей в града, съобщиха от местната администрация. По повод събитието, гости на музея бяха членовете на Клуб „Млади възрожденци” с ръководител Соня Петрова към Средно училище „Христо Ботев” – Белоградчик. На срещата, служителите на музея запознаха учениците, както и посетили на музея с историческите събития, свързани с
Прочети повече...













