Meдиците от Белоградчик: „От една година сме на аванси!“ (видео)
- 04.12.2017
Община Белоградчик тегли кредит за да плати заплатите на медиците. 150 хиляди лева на заем ще иска местната власт в града на скалите за да може да заплати 50% от месечните възнаграждения на лекарите и медицинския персонал в местната болница. До финансовия колапс се стига след натрупани задължения за над 800 хиляди, 300 от които
Прочети повече...













