168 кг. насипен тютюн, без български акцизен бандерол, е иззет от гараж в Лом
- 05.04.2018
Вчера, след подаден сигнал, служители на РУ – Лом са извършили специализирана проверка в частен имот в гр. Лом, в местността „Горни Бахчи“, ползван от мъж на 49 години от крайдунавския град, съобщиха от полицията. При извършеното претърсване, в гаражно помещение са намерени и иззети 18 чувала с общо тегло 168 кг., съдържащи насипен, ситно
Прочети повече...













