В Монтанско сутринта термометъра удари – 19 градуса
- 01.03.2018
Слънце и плавно повишение на температурите прогнозират синоптиците. Тази сутрин най-студено е било в с. Бъзовец, Вълчедръм там е било най-студено от цялата област Монтана минус 19 градуса. Във Вършец са отчели минус 16 градуса, а в Монтана сутринта е било минус 13 градуса, като рекорда за най-ниска температура на този ден е отчетен преди
Прочети повече...













