Поредния пиян шофьор хванат в Монтанско

Вчера вечерта на път в землището на с. Белимел, общ. Чипровци, служители на Участък Чипровци са спрели за проверка товарен автомобил с монтанска регистрация, управляван от мъж на 46 години от същото село съобщиха от полицията. Водачът на автомобила е изпробван за употреба на алкохол с техническо средство „Алкотест 7510“, което е отчело 2,08 промила

Прочети повече...