В Монтанско хванаха мъж да кара с над 2 промила в кръвта и без регистрационни табели
- 06.03.2018
Вчера около 17,00 ч. на „Главна“ в с. Бели Мел, обл. Монтана, служители на сектор „Пътна полиция“ при ОДМВР Монтана извършват проверка на лек автомобил без поставени на него регистрационни табели обявиха от полицията. Автомобилът е управляван от 62 -годишен мъж от гр. Монтана. При извършената проверка е установено, че возилото е дерегистрирано в същия
Прочети повече...













