Първата планирана COVID-болница у нас не разполага с респиратори
- 09.11.2020
С решение на Областния кризисен щаб от днес поетапно трябва да започне преструктурирането на общинската болница „Свети Мина” в Пловдив в специализирана структура за лечение единствено на пациенти с коронавирус. От болницата обаче алармират, че не могат реално да започнат работа. „Областният кризисен щаб взе решение за превръщането ѝ в специализирана за лечение на коронавирус.
Прочети повече...













