Още три български града в червения списък на Германия
- 22.10.2020
Министерството на външните работи на Германия ни информира, че – като част от превенцията срещу коронавируса – от събота, 24 октомври, страната въвежда мерки спрямо пристигащите от нови три области на България – София-град, Разград и Сливен. Трите области от днес са добавени в „Списъка на рисковите области“ на института „Робърт Кох“, в който вече
Прочети повече...













