Топ вести
01.12.2023 - През декември всеки ден е Коледа с мобилното приложение на Yettel
01.12.2023 - Днес ще грейнат светлините на коледната елха във Видин
01.12.2023 - Близо 2,5 млрд. лв. за магистрали, пътища, ВиК проекти, саниране и проектиране в бюджета за 2024 г.
01.12.2023 - Министър Асен Василев: България се стреми в следващите 4-5 години да навакса нивата на заплатите до 70% от средноевропейските
01.12.2023 - Кампания за ограничаване разпространението на грипа организираха във Видин
01.12.2023 - Читалището в село Градец отбеляза 95 години от създаването си
01.12.2023 - Вечната класика по Коледа: как да приготвим вкусно свинско със зеле?  
01.12.2023 - Последен ден за плащане на авансовите вноски за 2023 година
01.12.2023 - Възраждане обжалва пред върховния административен съд резултата от изборите за кмет на Монтана
29.11.2023 - Успешно приключи проект „Съхраняване на културното наследство на област Видин“
Димитър Цонев почина

Димитър Цонев почина

Големият журналист Димитър Цонев почина във Военномедицинска академия, където бе настанен след тежък инсулт.

56-годишният Цонев беше настанен в болницата преди 10 дни.

Директорът на лечебното заведение проф. Николай Петров съобщи, че състоянието на журналиста не се подобрява и в последните дни той е развил тежки белодробни усложнения.

Димитър Цонев е роден на 30 август 1959 г. в София. Син е на актьора Коста Цонев и известната телевизионна водеща Анахид Тачева. Завършва право в СУ „Св. Климент Охридски“.

Между октомври 2012 г. и март 2014 г. той беше водещ на „Лице в лице“ по bTV заедно с Цветанка Ризова.

В последните години Димитър Цонев беше водещ на предаването „Още от деня“ по БНТ.

Цонев е автор на 17 документални филма и участва в няколко игрални филма, сред които „Таралежите се раждат без бодли“, „Спасението“, „Записки по българските въстания“ и др.

Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин

Обяви от Видин, региона и света

error: Прочети повече на www.vidinvest.com
placeholder