Доналд Тръмп: Още една атака в Лондон на жалък терорист

Доналд Тръмп: Още една атака в Лондон на жалък терорист

Доналд Тръмп заяви, че с терористите трябва да се действа по-твърдо, след като Великобритания бе ударена днес от пета терористична атака от началото на годината.
Най-малко 22 души пострадаха от самоделно взривно устройство в лондонското метро на станция „Парсънс Грийн“. „Още една атака в Лондон на жалък терорист. Това са болни и побъркани хора, които са били в полезрението на Скотланд ярд. Трябва да бъдем проактивни“, написа Тръмп в Туитър.
„С жалките терористи трябва да се действа много по-твърдо. Интернет е техният основен инструмент за вербуване, който трябва да прекъснем и да използваме по-добре!“, добави държавният глава. „Забраната за пътувания в САЩ трябваше да бъде много по-голяма, строга и по-конкретна, но тъпото е, че това не би било политически коректно“, каза президента.
Тръмп се опита да въведе забрана за хора от шест мюсюлмански страни да влизат на територията на САЩ за период от 90 дни, но указът му се натъкна на съпротива в съдилищата.

Изочник: Darik News

Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин

Обяви от Видин, региона и света

Close
placeholder