АЕЦ „КОЗЛОДУЙ” ПРИЕМА НОВИ СТАЖАНТИ
— 28.02.2025Атомната електроцентрала обявява прием на документи за ...
Прочети повече ...44-годишен шофьор е бил отведен в болница вчера следобед след катастрофа в района на добричкото село Сенокос. Това съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Добрич.
Сигналът за ПТП е подаден, около 16.25 часа. На място са пристигнали полицейски служители, установено е че 44-годишен мъж, управлявал специален автомобил с пернишка регистрация, който се движел с несъобразена скорост, след което губи контрол над превозното средство и се удря в крайпътно дърво.
Автомобилът се преобръща в крайпътна нива.
Вследствие на инцидента водачът е настанен в МБАЛ Добрич, там установили, че е получил черепно мозъчна травма, без фрактури и без опасност за живота.
Екип:Видин Вест
Атомната електроцентрала обявява прием на документи за ...
Прочети повече ...Давам под наем помещение в недовършен вид с площ от 73 кв.м. в новопостроена сграда, разположена ...
Прочети повече ...С напредването на екологичните изисквания, много собственици на стари автомобили са принудени да ...
Прочети повече ...Едно от най-големите предизвикателства за всеки шофьор е да се справи с проблемите, възникващи пр...
Прочети повече ...Бебешките колички отдавна са неизменна част от ежедневието на родителите. През годините тези прод...
Прочети повече ...Кампанията включва промоционални условия при покупка на определени модели смартфони и смарт часов...
Прочети повече ...Новото поколение служители,отказват да работят за заплата под 4 000 лв. Предпочитанията на младит...
Прочети повече ...