НЧ “ЦВЯТ 1870” представя поетесата Бойка Серафимова
— 10.05.2023На 11 май 2023г. (четвъртък) от Прочети повече ...
На 16 юни след сигнал е проведена специализирана полицейска операция по линия на разпространението на наркотични вещества в гр. Берковица, съобщават от МВР-Монтана.
На ул. „Александровска“ е спрян за проверка лек автомобил с монтанска регистрация. При извършеното претърсване е иззето полиетиленово пликче, съдържащо 6,75 грама суха зелена тревна маса марихуана. За притежание на наркотичното вещество в полицейския арест на РУ Берковица за 24 часа е задържан 24-годишен берковски жител. По случая е образувано досъдебно производство.
Същият ден в Участък Бойчиновци е получена информация, че 24-годишен жител на гр. Бойчновци съхранява в дома си наркотични вещества. След проведените оперативно-издирвателни мероприятия той доброволно е предал 2 полиетиленови пликчета, съдържащи 1,5 грама зелена тревистра маса марихуана. По случая в РУ Монтана е регистрирана преписка.
Снимката е илюстративна
ЕКИП:ВИДИН ВЕСТ
На 11 май 2023г. (четвъртък) от Прочети повече ...
Изложбата "Големите епидемии в историята" ще бъде открита на 11 май 2023 г., от 14.00 ч. в музей ...
Прочети повече ...НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ "ЦВЯТ 1870 Прочети повече ...
153 години от основаването
Народно читалище “Цвят 1870” гр. Видин организира ЮБИЛЕЙНА ВЕЧЕР Прочети повече ...
На 23.02 (четвъртък) от 15:00 ч. в залата на Общинския съвет ще се проведе среща с представители ...
Прочети повече ...На 23.02.2023 г. /четвъртък/, от 16:30 ч., в „Зала за изяви“ къ...
Прочети повече ...